HİZMETLERİMİZ

DEPOLAMA

DEPOLAMA

Dirisan Şoklama ve Soğuk Hava Tesisleri bünyesinde; meyve, sebze, tavuk, et mamülleri,süt ve süt ürünleri,unlu mamuller ve daha bunlar gibi sayamadığımız diğer gıda maddelerinin işlenmesi, şoklanması, paketlenmesi,depolanması  işlemleri yapılabilmektedir. Bunların yanısıra İlaç ve kozmetik ürünlerinin muhafazasıda yapılabilmektedir.

ŞOKLAMA

ŞOKLAMA

Soğuk muhafaza ve Şoklamanın üreticilere sunduğu avantajlar; Ürünlerin besin değerlerinin korunarak muhafaza edilebilmesi, Üreticiler/Satıcılar mevsiminde daha uygun fiyatlara tedarik ettikleri ürünleri depolayarak olası fiyat artışlarından etkilenmemekteler. Üretici depoda beklettiği malını arz-talep zamanlamasıyla daha iyi fiyatlara satma olanağı bulur. Müşterilerimizin Fabrikalarındaki kısıtlı alanları depo olarak kullanmak zorunda kalmadan daha fazla yer,alan kazanmalarını sağlamakta. Soğuk hava tesisi yapımı için büyük bir bütçe ayırmak yerine çok düşük bedellerle ihtiyaçları oldukları dönemlerde istedikleri kapasitede tesislerimizden faydalanmaktadırlar.

BUZ ÜRETİMİ

BUZ ÜRETİMİ

Ürettiğimiz buzlar başta unlu mamullerin hamurlarında soğutma amaçlı kullanılmaktadır.                              Bunun dışında kimya,inşaat-beton ve kaplama sanayi gibi soğutma proses tanklarında ısı düşürmekte kullanılmaktadır.

KANTAR

KANTAR

Müşterilerimizin araçları için Tesisimizde bulunan 60 TON kapasiteli ESİT marka, kalibrasyonlu kantarımızla aynı zamanda dışarıdan gelen araçlarada kantar tartım hizmeti verilmektedir.